Już w sprzedaży

APARTAMENTY W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
WYBIERZ BUDYNEK

APARTAMENTY CZEREŚNIOWA – JUŻ W SPRZEDAŻY

W marcu 2024 roku ruszamy z nową inwestycją „Apartamenty Czereśniowa” na Osiedlu Górczyn – dzielnicy przeżywającej rozkwit pod względem mieszkalnym, usługowo-handlowym i rekreacyjnym.

Teren niezwykle atrakcyjny pod względem lokalizacji. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, hotel, szkoła, hala sportowa oraz parki.

Nasi klienci będą szczęśliwymi posiadaczami apartamentów w modernistycznych budynkach z zielonymi eko-dachami, windą, garażem podziemnym i rozbudowaną infrastrukturą techniczną.

Inwestycja obejmuje budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych, pięcio-kondygnacyjnych, oznaczonych odpowiednio jako budynek A i B, w podziale na dwa etapy. Każdy budynek posiada 35 apartamentów o powierzchni od 45 m² do 70 m². Dużym atutem jest możliwość zakupu komórek lokatorskich zlokalizowanych na poszczególnych piętrach budynku.

Apartamenty oraz komórki lokatorskie oferujemy w stanie developerskim o wysokim standardzie technicznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i życzeń nabywców.

Mimo znakomitej lokalizacji pod względem dostępu do komunikacji miejskiej, wiemy jak ważne są parkingi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dbając o ich wygodę i komfort, w kondygnacji podziemnej oferujemy do sprzedaży 88 miejsc postojowych oraz 10 miejsc w poziomie parteru, bezpośrednio przy budynkach.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie….więc, jeśli szukasz idealnego miejsca na siedzibę swojej firmy czy sklepu? Mamy dla Ciebie świetną propozycję…. W Budynku A na parterze zaplanowaliśmy lokale użytkowo-usługowe z możliwością łączenia o pow. od 35 m² do 137m². Nowoczesna architektura budynków i doskonałe usytuowanie lokali usługowych z widocznością od strony ul. Czereśniowej, zwrócą uwagę szerokiego grona potencjalnych klientów.

Oferujemy fachową pomoc przy uzyskaniu kredytu na sfinansowanie zakupu nieruchomości oraz pozostajemy do Państwa dyspozycji przez cały okres trwania inwestycji.

Szczegółowe informacje w biurze.

Rozpoczynamy sprzedaż apartamentów. Nie zwlekaj…czekamy właśnie na Ciebie…

Twój zaufany deweloper
ZAPRASZAMY SERDECZNIE